News Kalendarz i wyniki Regulamin Załogi Współpraca Technika Kontakt

Puchar Polski Południowej - Archiwum


Archiwalne wyniki zostały odtworzone na podstawie zdjęc wyników poszczególonych edycji, wyników dostarczonych przez organizatorów a w niektórych przypadkach jedynie na podstawie wyników klasyfikacji generalnej, dlatego mogą pojawić się pewne braki które bardzo chcemy uzupełnić.
Więc jeśli więc macie np zdjęcie oficjalnych wyników sprzed 2016, pamiętacie kto był waszym załogantem, sternikiem, jaki mieliście nr na żaglu, jaki klub reprezntowaliście to bardzo prosimy o kontak na naszym Facebooku. Bedziemy na bieżąco uzupełniać braki.



2018





Puchar Polski Południowej 470er Masters 2018


PPP 2017


Pudło PPP 2017


Klasyfikacja generalna po 4 edycjach

1. Florek Paweł, Żurowski Marcin / Florek Maciej, POL-563, UKS Żeglarz Wrocław
2. Derda Bartłomiej, Miszczyński Damian / Wróblewski Mateusz, POL-514 Dzida, BKS shaman-snowboad.pl TEAM
3. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert /Babicz Agnieszka, AUT-431, KŻ Nysa
4. Zawiałow Bartek, Zawiałow Andrzej / Zawiałow Maciej
5. Gabrysiak Robert, Duda Magdalena/Gabrysiak Zbigniew, AUT-43 Wredna, TEAM Zielona Góra
6. Konsencjusz Arek, Gubański Paweł / Wiża Krzysztof, POL-77, ŻKS Strzelec
7. Pytlasiński Michał, Feltyszyński Karol/Kazimierczak Emil, NED 1038, BKS Wrocław
8. Koziarski Marek, Nowosielski Wojtek, POL-14, BKS Luboszyce
9. Rupnik Jakub, Baranowski Karol, 44,
10. Wdowikowski Karol, Królikowski Dariusz, POL-518
11. Honczek Mariusz, Koziarska Anna, POL-7134
12. Grzegorek Tomasz, Ruta Ola / Witkosz Łukasz, G-4206
13. Pasek Rafał, Potyrała Grzegorz, GER-95



Puchar Polski Południowej edycja 1 - Otmuchów 16-17.06.2018

1. Florek Paweł, Żurowski Marcin
2. Derda Bartłomiej, Wróblewski Mateusz, BKS Shaman-snowboard.pl TEAM
3. Pytlasiński Michał, Felsztyński Michał, BKS Wrocław
4. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert, KŻ Nysa
5. Zawiałow Bartosz, Zawiałow Andrzej
6. Konsencjusz Arkadiusz, Gubański Paweł, ŻKS Stzrelec
7. Koziarski Marek, Nowosielski Wojciech, BKS Luboszyce
8. Stefaniak Jerzy, Bukład Jan, Jacht Klub Opolski
9. Wdowikowski Karol, Królikowski Dariusz
10. Toppich Rafał, Toppich Wiktoria, BKS Ostrowiec



Puchar Polski Południowej edycja 2 - Turawa 31.06-01.07 2018

1. Florek Paweł, Żurowski Marcin / Florek Maciej, UKS Żeglarz Wrocław
2. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert, KŻ Nysa
3. Mandela Wojciech, Mandela Emilia, Jacht Klub Opolski
4. Zawiałow Bartek, Zawiałow Andrzej
5. Pytlasiński Michał, Feltyszyński Karol/Kazimierczak Emil
6. Pasek Rafał, Potyrała Grzegorz, KŻ Nysa
7. Gabrysiak Robert, Duda Magdalena/Gabrysiak Zbigniew, TEAM - Zielona Góra
8. Topich Rafał, Toppich Wiktoria,
9. Koziarski Marek, Wojciechowski Wojtek, BKS Luboszyce
10. Rupnik Jakub, Baranowski Karol
11. Wdowikowski Karol, Królikowski Dariusz



Puchar Polski Południowej edycja 3 - Poraj 21-22.07.2018
1. Jan Gocki, 2. Florek Paweł, Żurowski Marcin, UKS Żeglarz Wrocław
3. Derda Bartłomiej, Miszczyński Damian, BKS Shaman-snowboard.pl TEAM
4. Kaczmarek Maciej, Babicz Agnieszka, KŻ Nysa
5. Gabrysiak Robert
6. Konsencjusz Arkadiusz
7. Koziarski Marek
8. Morawiec seweryn
9. Hupa Piotr
10. Rupnik Jakub
11. Honczek Mariusz
12. Wdowikowski Karol
13. Grzegorek Tomasz
14. Smiech Błażej
15. Szczepan Kamiński

Bardzo prosimy o kontakt na Faceboku w celu uzupełnienia załogantek/ów


Puchar Polski Południowej edycja 4 - Nysa 01-02.09.2018

1. Florek Paweł, Żurowski Marcin, UKS Żeglarz Wrocław
2. Derda Bartłomiej, Miszczyński Damian, BKS Shaman-snowboard.pl TEAM
3. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert, KŻ Nysa
4. Gabrysiak Robert, Gabrysiak Zbigniew, TEAM - Zielona Góra
5. Zawiałow Bartek, Zawiałow Maciej
6. Morawiec Seweryn, Liczbiński Piotr, PKWS Pabianice
7. Konsencjusz Arek, Wiża Krzysztof, ŻKS Strzelec
8. Stefaniak Jerzy, Nowosielski Wojciech, Jacht Klub Opolski
9. Wdowikowski Karol, Królikowski Dariusz
10. Rupnik Jakub, Baranowski Karol
11. Grzegorek Tomasz, Witkosz Łukasz


2017



Mistrzostwa Polski 470er Masters Nysa 2017.09.9-10


Pudło Mistrzostw Polski 2017






Puchar Polski Południowej 470er Masters 2017 Klasyfikacja generalna


PPP 2017


Pudło PPP 2017


Klasyfikacja generalna po 4 edycjach

1. Pytlasiński Michał, NED-1038
2. Kaczmarek Maciej, AUT-431
3. Wypych Mariusz, POL-519
4. Derda Bartłomiej, POL-514
5. Gabrysiak Robert, AUT-43
6. Konsensjusz Arkadiusz, POL-77
7. Morawiec Seweryn, H-760
8. Stefanik Jerzy, POL-135
9. Honczek Mariusz, POL-7134
10. Pazdro Roman, GBR-830
11. Pasek Rafał, AUT-3
12. Wdowikowski Karol, POL-518



Turawa 24-25.06.2017

1. Pazdro Roman, GBR-830
2. Pytlasiński Michał, NED-1038
3. Kaczmarek Maciej, AUT-431
4. Derda Bartłomiej, POL-514
5. Gabrysiak Robert, AUT-43
6. Wypych Mariusz, POL-519
7. Pasek Rafał, AUT-3
8. Honczek Mariusz, POL-7134
9. Stefanik Jerzy, POL-135
10. Konsensjusz Arkadiusz, POL-77
11. Wdowikowski Karol, POL-518



Poraj 15-16.07.2017

1. Gocki Jan, POL-80
2. Pytlasiński Michał, NED-1038
3. Wypych Mariusz, POL-519
4. Kaczmarek Maciej, AUT-431
5. Derda Bartłomiej, POL-514
6. Gabrysiak Robert, AUT-43
7. Morawiec Seweryn, H-760
8. Koziarski Krzysztof, POL-7134
9. Stefanik Jerzy, POL-135
10. Cieślak Piotr, G-4525
11. Hupa Piotr, POL-2812
12. Cieślak Bartosz, POL-3942
13. Rybicki Aleksander, POL-1001



Sława 5-6.08.2018
1. Pytlasinski Michał, Nowosielski Wojciech, NED-1038
2. Kaczamarek Maciej, Ludera Robert, AUT-431
3. Gabrysiak Robert, Gabrysiak Zbigniew, AUT-43
4. Konsencjusz Arkadiusz, Gubański Paweł, POL-77
5. Morawiec Seweryn, Liczbiński Piotr, H-760
6. Koziarski Marek, Koziarska Anna, G-4531
7. Stefanik Jerzy, Bukład Jan, POL-135
8. Grzegorek Tomasz, Ruta Aleksnadra, G-2877



Otmuchów 26-27.08.2017

1. Wypych Mariusz, Michowicz Wojciech, Marina Poraj
2. Derda Bartłomiej, Derda Monika, BKS Shaman-snowboard
3. Pytlasiński Michał, Nowosielski Wojciech, BKS Wrocław
4. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert, KŻ Nysa
5. Konsencjusz Arkadiusz, Gubański Paweł, ŻKS Strzelec
6. Gabrysiak Robert, Gabrysiak Zbigniew
7. Toppich Rafał, Toppich Wiktoria, BKS Ostrowiec
8. Morawiec Seweryn, Liczbiński Piotr, Pabianicki Klub Sportów Wodnych
9. Koziarski Marek, Koziarska Anna, BKS Luboszyce
10. Pasek Rafał, Potyrała Grzegorz
11. Babicz Agnieszka, Honczak Mariusz, JK Opty Otmuchów
12. Stefanik Jerzy, Bukład Jan, JK Opolski
13. Wdowikowski Karol, Wdowikowska Joanna
14. Zawiałow Bartosz, Zawiałow Andrzej





----------------------------------------

2016






PPP 2017


Pudło PPP 2017


Klasyfikacja generalna po 4 edycjach

1. Chmielarczyk Maciej, Kempa Agata, U-431, PociskWorld Boszkowo
2. Derda Bartłomiej, Kokoszka Monika, POL-514 Dzida, Shaman-snowboard.pl Kraków
3. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert, AUT-431, LU-KA KŻ Nysa
4. Pytlasiński Michał, Brola Paweł, Antoszewski Igor, NED-1038, BKS Wrocław
5. Borcuch Paweł, Nowosielski Wojciech, POL-335, Yacht Klub Opolski
5. Gabrysiak Robert, Gabrysiak Zbigniew, AUT-43 Wredna, TEAM Zielona Góra
7. Konsencjusz Arkadiusz, Stefanik Jerzy, Grubanski Paweł, POL-77, Strzelin
8. Koziarski Marek, Koziarska Anna, G-4531, BKS Luboszyce
9. Pasek Rafał, Potyrała Grzegorz, 16



Poraj 18-19.06.2016

1. Michał Szymaszek, 7134, UKS Pogoria
2. Kaczmarek Maciej, AUT-431, KŻ Nysa
3. Borcuch Paweł, POL-335, Yacht Klub Opolski
4. Derda Bartłomiej, POL-514, Shaman-snowboard.pl
5. Pytlasiński Michał, NED-1038, BKS Wrocław
6. Robert Gabrysiak, AUT 43, Wredna TEAM
7. Konsencjusz Arkadiusz, POL-77
8. Nogaj Kacper, 713, UKS Pogoria
9. Cieślak Piotr, POL-2812, UKS Morka Częstochowa
10. Szymonik Sławomir, POL-4525, KW Enif Częstochowa
11. Stolarczyk Jacek, 3942, KW Enif Częstochowa
12. Toppich Rafał, 0015, BKS Ostrowiec
13. Sterniczek Mateusz, POL-517, UKS Morka
14. Koziarski Rafał, G-4531, BKS Luboszyce



Kunice 16-17.07.2016

1. Chmielarczyk Maciej, U-431
2. Wypych Mariusz, POL-239
3. Derda Bartłomiej, POL-514
4. Pytlasiński Michał, NED-1038
5. Borcuch Paweł, POL-335
6. Gabrysiak Robert, Wredna
7. Mandela Wojciech, POL-519
8. Pasek, 16
9. Kaczmarek Maciej, AUT-431
10. Wojtkiewicz, N-114
11. Toppich Rafał, FZ-0015
12. Konsecjusz Arkadiusz, POL-77
13. Mijas, Major
14. Morawiec, Paola
15. Koziarski Marek, Cabra



Boszkowo 13-14.08.2016

1. Chmielarczyk Maciej
2. Pazdro Roman
3. Kaczmarek Maciej
4. Pytlasiński Michał
5. Ostanowicz
6. Gabrysiak Robert
7. Borcuch Paweł
8. Toppich Rafał
9. Konsencjusz
10. Gregorek
11. Krauze
12. koziarski
13. Naziembło
14. Derda



Nysa 3-4.09.2016 *

1. Chmielarczyk Maciej, Kempa Agata
2. Derda Bartłomiej, Kokoszka Monika
3. Pytlasiński Michał, Brola Paweł
4. Kaczmarek Maciej, Ludera Robert
5. Gabrysiak Robert, Gabrysiak Zbigniew
6. Borcuch Paweł, Nowosielski Wojciech
7. Koziarski Marek, Koziarska Anna
8. Konsencjusz Arkadiusz, Stefanik Jerzy
9. Toppich Rafał, Toppich Wiktoria
10. Pasek Rafał, Potyrała Grzegorz

* na podstawie wyników z klasyfikacji generalnej.